Každý, kdo chce, aby se o něm vědělo, musí být dohledatelný na internetu. Potřebujete ubytování na dovolenou, šikovného řemeslníka na truhlářské práce, na revize plynu, chcete si koupit elektroniku, oblečení, co uděláte? Na 99% budete hledat na internetu. Na internetu najdeme kontakty, někdy jen telefonní číslo nebo e-mailovou adresu a v případě revizního technika ani víc nepotřebujeme, ale pokud si chceme vybrat řemeslníka a svěřit mu např. výrobu nábytku do našeho domu, kuchyňské linky nebo vestavěných skříní, určitě budete chtít vidět jeho předchozí zakázky. A tady už nejde o to, mít na internetu pouze kontakt, ale mít kvalitně zpracované webové stránky.

web

Jednoduché webové stránky umí vytvořit kdejaký student střední školy, ale vaše firma potřebuje webové stránky na profesionální úrovni a takové musí vyrobit profesionálové. Tvorba webových stránek Strakonice je hračkou pro firmu Imperialmedia. Profesionálně vypracované, přehledné webové stránky, kde potencionální zákazník najde veškeré potřebné informace o vaší firmě. Co nabízíte, jaké zakázky už jste úspěšně realizovali, přibližný ceník, možná i internetovou kalkulačku, pokud se cena vašich služeb dá jednoduše spočítat, a samozřejmě všechny druhy kontaktů na vás. Telefon, sídlo firmy, vaše jméno a e-mail. Vyhledávání z pohodlí domova je velké plus pro mnoho zákazníků. Prohlídnout si zboží a v klidu se rozhodnout zdali koupit nebo ne.

internet

Vaše webové stránky musí být natolik přesvědčivé, aby každého, kdo na ně zavítá, ať už vyhledává konkrétní služby nebo na stránky zavítal náhodou, zaujaly a sám je chtěl více prozkoumat. Zpracování webových stránek je stejně jako investice do reklamy nutností, aby se o vás lidé dozvěděli. Internet či sociální sítě jsou ideálním místě, kde umístit jak poptávky ze stran zákazníků, tak reklamy ze strany výrobců.