Najít ty pravé svatební šaty trvá celkem dlouho. Některé nevěsty mají představu o tom co by chtěly obléknout, ale při zkoušení šatů nakonec zjistí, že vybraný střih jim nesluší. Musí potom hledat jiné šaty. Část šatů vypadá lépe na ramínku než na postavě. To ale nevěsta zjistí až stojí na pódiu v půjčovně. Hledat šaty by nevěsty měly co nejdříve, protože jedině tak budou mít dodatek času na případné úpravy a nebo na šití šatů na míru.

Aby nevěsta vypadala opravdu dokonale, je potřeba myslet na všechno. Jedním z problémů, kterým nevěsty musí často čelit, je výstřih. Mnohé šaty mají krásný střih, jsou vyrobeny precizně z krásného materiálu, ale je problém, že například nevěsta má do těch šatů příliš velké poprsí. Pod většinu šatů se ani navíc nehodí klasické podprsenky. Je ale nutné udělat všechno pro dokonalý svatební dekolt, protože jedině výběrem vhodné náhrady za podprsenku se nevěsta vyhne nepříjemným situacím v podobě vypadávajících ňader.

nevěsta a ženich

Našla jste je?
Máte na sobě šaty u kterých jste si 100% jistá že jsou to ony? Trápí vás ale, že byste musela jít bez podprsenky? Nevadí, na všechno je řešení. Ideální je mít připravenou pásku na prsa a nebo neviditelnou podprsenku. Obě varianty jsou jako stvořené pro svatební a společenské šaty. Neviditelná podprsenka je vyrobená ze silikonu, nemá ramínka ani zapínání a tak skvěle drží na zádech. Můžete v ní protančit celou noc a nehne se ani o kousek.

svatební šaty

Podobně oblíbení jsou pásky na prsa, která se bezbolestně lepí i odlepují, a pomocí kterých se dá vytvarovat krásný dekolt i bez podprsenky. I tato zdánlivě neřešitelná situace v podobě krásných šatů, pod které se nedá nosit podprsenka, má svoje řešení. Pokud be podprsenky nedáte ani krok, vyberte si některou z náhrad.
Máte krajkové šaty a průsvitný živůtek? Pak se neobejdete bez nálepek na prsa, které skryjí bradavky.