Vždycky jsem si přála mít pěkné zuby. Protože jako dítě jsem se zuby měla velmi špatné zkušenosti. Když mi vyrostly druhé zuby, tak se mi začaly dělat velmi často zubní kazy. Vůbec jsem nevěděla z čeho to je. A moji rodiče taky ne, protože jsem si opravdu pečlivě čistila zuby dvakrát denně a pravidelně. Takže mí rodiče z toho byli zoufalí, že mám stále problémy se zuby a stále se mi zuby kazí. A u zubaře jsem byla snad pětkrát do roka. Měla jsem velké problémy se zuby. Potom, když jsem potom šla už k jinému zubnímu lékaři, tak mi řekl, že mám zánět. Vůbec jsem tomu nemohla uvěřit. V té době mi už bylo asi šestnáct let a chtěla jsem mít samozřejmě úplně dokonalý úsměv. Jenomže s těmi častými záněty to vůbec nešlo. Navíc jsem měla taky velmi zažloutlé zuby a nevěděla jsem z čeho to bylo, protože jsem vůbec nekouřila ani jsem nepila alkohol.

O zuby se starám dost.

Tak jsem se s paní stomatoložkou rozhodla, že si nechám předělat komplet celé zuby. A naštěstí jsme na to doma peníze měli. Moji rodiče měli skvělou práci, takže mi slíbili, že mi peníze na nové zuby dají. Rozhodla jsem se, že si nechám vyléčit pořádně zubní záněty a že si dám zubní fazety. Pražské zubní fazety jsem si vybrala kvůli tomu, že v Praze je nejlepší stomatologie.

Konečně mám pěkný úsměv.

Měla jsem na ní opravdu skvělé doporučení. Navíc pražské zubní fazety jsou skvělé v tom, že vám je udělají opravdu na míru a budete jistě spokojení. A sice pražské zubní fazety nejsou nejlevnější, ale jsem zvyklá si za kvalitu připlatit. A pokud i vy hledáte některé zubní fazety, které vám zkrášlí váš úsměv, tak se nebojte zajet do Prahy, protože je to podle mého názoru s pražskými zubními fazetami budete samozřejmě spokojení, stejně tak jako já. A nějaké výmluvy, že fazety škodí zubům, tak to jsou úplně mimo, zubní fazety opravdu zubům neškodí, díky pražským zubním fazetám budete mít opravdu krásné bělejší úsměv.