Když jsem si chtěla změnit svůj interiér, stále jsem nevěděla jak na to. Vždycky když jsem se do něčeho pustila, tak jsem to chtěla mít hned. Jenomže to podle toho taky vypadalo, protože všechno bylo nedokonalé a přišlo mi, že to je ještě nedodělané. Tak jsem si řekla, že se do toho letos pustím trošičku jinak. A když jsem si chtěla předělat kuchyň a obývací pokoj, tak jsem si řekla, že na to půjdu od lesa. Zkoušela jsem prvně vyčistit všechny věci a hlavně nábytek. Většinou v kuchyni jsem měla většinou nábytek zamaštěný, takže to opravdu nešlo snadnou. Musela jsem trochu přitvrdit, abych všechny fleky vyčistila. Byla jsem nakonec ráda.

Co říkáte na tento design?

A když se mi to podařilo a já jsem konečně mohla pokračovat dál ve změně interiéru. Potom jsem si řekla, že by možná nebylo od věci, kdybych si pořídila bytového designéra. Bytový designer už není drahý a není to žádný luxus, jak by vy možná myslíte, protože dříve se objednával bytový designer jenom pro ty lidi, kteří byli bohatí a měli velké domy. Dneska už je to ale jinak. Dneska si bytového architekta může pořídit opravdu kdokoliv a nemusíte být bohatý a nemusíte být ani podnikatelé nebo nemusíte mít opravdu velký dům. Stačí, pokud máte svou představu.

Mám ráda vzdušný styl.

A bytový designer vám tohle všechno potom doladí, abyste se doma nebo v bytě cítili opravdu skvěle. A já sama jsem využila služeb bytového designéra a musím říct, že jsem velmi spokojená. Dokonce jsem neplatila ani moc peněz, což mě potěšilo. Pokud i vy váháte, jestli se objednat bytového designéra, tak se nebojte a zkuste to. Věřím, že budete spokojení jako já. Navíc odborník se v tom vyzná lépe než kdejaký lajk. Já sama jsem byla opravdu překvapená, jak mi designér udělal. Ze začátku jsme byla mírně v šoku, ale pak mi to dost padlo do oka a řekla jsem si, že bych na ten nápad, jaký měl bytový designér nikdy neměla.