Oslavy či svatby nebo další společenské akce jsou vítaným zpestřením každodenního života. Oslavu si chceme každý náležitě užít, a očekáváme, že ten kdo nás pozval, se postará o program. Na program se hosté obvykle velmi těší, protože budou mít nové zážitky, pobaví se a možná se i něco nového přiučí. Každopádně vhodně zvolený program je velmi důležitý pro to, aby se vám hosté na oslavě nenudili. Pokud plánujete oslavu na celé odpoledne s koncem někdy v noci, bude nejspíš těžké je udržet v náladě. Jak na to?

kouzelnické pomůcky

Záleží na tom, jaký druh oslavy pořádáte. Jestli jde o promoční večírek, oslavu narozenin, rozbušku se svobodou, nebo o jakoukoliv další akci, na kterou si pozvete možná rodinu, možná jen přátele… Pokud už máte vymyšlené základní záležitosti vaší oslavy, přichází na řadu právě program. Hosté se samozřejmě musí umět zabavit i sami a nemohou čekat, že vy je budete bavit několik hodin v kuse, ale chce to občas něco, co je vytrhne z běžných konverzací. Co by to mohlo být?

Oslava narozenin je velká událost pokaždé, a to bez ohledu na to, kolik let oslavenec slaví. Pokud chcete udělat radost oslavenci i hostům, pozvěte si na oslavu kouzelníka. Moje vstoupení jsou plná týdny dopředu, protože se pořád snažím zdokonalovat a nabízet nové kousky.

karty na stole

Zkuste to také
Zajímá vás, jak může vypadat kouzelnické vystoupení? Je to jednoduché – obvykle si lidé volí vstoupení o délce jedné hodiny, kde předvedu některé triky. Některé budete znát, jiné jsou nové. Magie a kozla lidi lákají pořád, a proto jde o vhodně zvolenou oslavu na jakoukoliv událost. Pozornost všech hostů přitáhne nejeden trik, a to jak u představení na improvizovaném jevišti, nebo během kouzlení mezi hosty. Odkážu zabavit a pobavit i malé hosty, kterým navíc vytvořím zvířátko z balonků. S mými vystoupeními jsou lidé velmi spokojeni – proto se termíny tak rychle plní.