Seriály jsou v poslední době oblíbenější než filmy. Spoustu lidí je volí jako formu odpočinku po náročném dni v práci nebo ve škole, kdy se mohou jednoduše svalit k televizi nebo počítači a zapnout si svůj oblíbený seriál.

Jaké seriály na Netflixu byste rozhodně neměli vynechat?

Netflix

Ledová archa

Seriál se dočkal již tří úspěšných sérií a v plánu je i čtvrtá, závěrečná. Dystopický seriál vznikl na základě stejnojmenného filmu, který se ale nestal tak úspěšným, jako seriál. V seriálu se ocitneme ve světě, který není takový, jako ho známe. Klimatické změny došli tak daleko, že celý svět zmizel pod ledem a sněhem. Venku panují takové mrazy, že kdokoliv vyjde ven, zemře. Jediní přeživší jsou na palubě vlaku, který objíždí zemi stále dokola. A zatímco někteří si žijí jako králové, s některými se zachází hůře než s dobytkem.

Ví o tobě

Thrillerový seriál podle stejnojmenné knižní předlohy ve vás zanechá rozporuplné pocity. Největším bude ale určitě překvapení a šok. Seriál sleduje příběh svobodné matky Louise, která se seznámí s přitažlivým psychologem Davidem. A poté i s jeho neméně přitažlivou ženou Adele, která se stane její kamarádkou. Louise se potýká s problematickým vztahem mezi oběma manželi a v jednu chvíli už sama netuší, kdo z jejich trojlístku je obětí a kdo mluví pravdu.

seriály

Jeden z nás lže

I tento seriál vznikl na základě knižní předlohy populárního young adult titulu, který se již dočkal druhého dílu. Seriál je určen hlavně pro mládež, ale zaujme i starší generace. Na střední škole dojde k záhadné smrti mladíka. Příčinou je alergická reakce. Postupně se ale ukazuje, že nešlo o nešťastnou náhodu, ale o důkladnou vraždu. Během jeho smrti s ním byli čtyři náhodní studenti. Který z nich je ve skutečnosti vrahem?

Pokud nemáte a nechcete Netflix, na internetu máte spoustu možností, kde seriály sledovat. Některé z nich jsou dokonce zcela zdarma. Některé najdete v archivech různých televizí, u některých služeb zase můžete využít zkušební období zdarma. Hodně seriálů, i zahraničních, najdete třeba na YouTube. Odtamtud si je můžete pohodlně stáhnout pomocí online downloaderu Stahujvidea.cz.