Pamatuj si, jak jsem měla před rokem své první rande, a to po dlouhé době. Byla jsem opravdu velmi dlouho sama. Sama jsem byla skoro pět let. Když jsem se rozešla s mým bývalým přítelem, bylo to opravdu bouřlivé. Ukáplo mi tolik soust, že bych to ani nespočítala. Jednu dobu jsem toho svého bývalého přítele úplně nenáviděla, jednu dobu jsem zase brečela, že bych ho chtěla zpět. Naštěstí asi po půl roce se to všechno ustálilo a já bych úplně toho svého bývalého partnera nejraději neznala. A nesnáším ho a nenávidím, takže jsem si řekla, že raději budu sama. Sama jsem dokázal být dlouho, a to opravdu skoro pět let a vůbec mi to nechybělo.

Lidé jsou různí.

Partner mi chyběl akorát pouze rok, jenomže potom jsem si zvykla. Potom jsem se raději zajímala o knihy a taky o zvířata a zajímala jsem se taky o politiku. Musela jsem si najít opravdu mnoho koníčků a zálib, abych se necítila tak osamělá a měla stále co dělat. A mimo mého oblíbeného vaření jsem si pořídila také knihu o politice. A to byla mě hlavně světová politika, protože to byla zajímavější než to naše v Česku. Ráda se taky zajímalo evropskou komisi, protože je to podle mého názoru zajímavé. A vás by to nezajímalo? Vždyť přece politika ovlivňuje nás všechny.

Politická budova v  Německu.

A to včetně ekonomických směrů a taky normálních pracujících lidí, a to kvůli daním. Zajímáte se také o politiku? Nebo vás politika nechává chladným? Je totiž mnoho lidí a názoru, kteří mají na politiku odlišný názor a taky pohled. Já si myslím, že každý člověk by měl vidět alespoň základy o politice. Nebo vy si to nemyslíte? Vím, že mnoho lidí politiku opravdu nemá rádo nebo ji přímo nesnáší. Ale na jejich obhajobu bych zase řekla, že se jim někdy ani nedivím. A to hlavně nyní, v dnešní době. Je to opravdu velmi složitém, jak se politici hádají. Moje babička vždycky říká, že v politice je to jako ve dvacetiletém manželství.