Prosvětlený domov je přáním mnoha lidí. Kdo by taky chtěl žít v tmavém domě nebo bytě? Prosluněný prostor je k bydlení přece jen příjemnější, a proto mu dává většin lidí přednost. Jestliže zrovna rekonstruujete dům nebo se chystáte k výstavbě novostavby, určitě přemýšlíte nad počtem, velikostí a rozvržením oken. Moderní jsou francouzská okna, která dodají nejen moderní vzhled celé budově, ale poskytnou dostatek světla. Je to ideální řešení všude tam, kde z konstrukčních důvodů není možné vsadit širší okno.

francouzská okna

Pokud si zvolíte francouzské okno, je potřeba počítat s tím, že je vyšší než okna klasické, a z důvodu bezpečnosti je potřeba vymyslet zábradlí na francouzská okna Kmkdesign. Zabráníte tak nežádoucím úrazům, a to zejména v případě, že máte malé děti. Jste rozhodnuti, že u vás doma si najdou tato okna svoje místo? Pak uvažujte o tom, jaké zábradlí zvolíte.

Zábradlí od nás = jistota kvality a dobré ceny
Zkoušeli jste si poptat nezávaznou kalkulaci zábradlí? Odradila vás příliš vysoká cena? U nás nemusíte mít obavy z toho, že byste platili zbytečně vysoké částky. Nabízíme několik typů zábradlí, a všechny druhy jsou u nás k dostání za velmi příjemné ceny. Pro ukázku na našem webu najdete několik realizovaných zábradlí s parametry a cenou, abyste si mohli udělat o ceně bližší představu. Rádi vám spočítáme cenu za vaše zábradlí – stačí nám zadat nezávaznou poptávku, kterou vám obratem spočítáme.

okno se zábradlím

Vyrábíme zábradlí

  • Skleněná
  • Nerezová
  • Kombinace nerezu a skla

Naprostou samozřejmostí je u nás možnost vybrat si nerez v několika povrchových úpravách, a k tomu sklo podle vašeho přání. Nejoblíbenějšími skly mezi našimi zákazníky jsou kouřová, mléčná, průhledná, ale často dodáváme i skla s potiskem. Vašim francouzským oknům budou naše zábradlí slušet – dodáváme zábradlí, které se hodí ke staršímu domu i k moderní novostavbě.