Kam Češi nejraději vyrážejí v létě k moři? Nikoho jistě nepřekvapí, že správnou odpovědí je Chorvatsko. V Chorvatsku je nám krásně a můžete tam i bydlet.

Proč koupit nemovitost v Chorvatsku? Těch důvodů je celá řada!

Chorvatsko se nachází na Balkánském poloostrově, a jelikož je České republice hodně blízko a hlavně je tam moře, Češi tam vyrážejí každoročně houfně na letní dovolenou. Každý, kdo v Chorvatsku jednou byl, se tam chce vrátit. Tato země má své kouzlo, překrásné průzračné moře, nádherné památky a velmi milé obyvatele, se kterými se lze domluvit klidně i česky. Chorvatsko je zkrátka malým rájem nejen pro Čechy. Jde o zemi, kterou Češi dlouhodobě navštěvují v létě vůbec nejraději. Napadlo vás někdy, že byste si zde třeba mohli pořídit dům nebo apartmán? S touto myšlenkou si nemusíte jen pohrávat, své sny můžete uskutečnit.

chorvatský Dubrovník

Proč mít dům v Chorvatsku?

Asi dost lidí napadá, že by se v Chorvatsku dal pořídit malý dům, apartmán nebo byt někde poblíž moře. Nebo i klidně rovnou přímo u moře. Taková nemovitost s výhledem na moře zní velmi lákavě a mnohdy jsou velmi lákavé i cenové nabídky. Opravdu je to možné, můžete mít svou vlastní nemovitost v Chorvatsku a hledat můžete podle velikosti i ceny. Taková investice se vám opravdu vrátí, zejména pokud se rozhodnete, že byste svou nemovitost mohli na čas v létě i pronajímat. Nezájmu turistů se určitě bát nemusíte, protože o apartmány či pokoje v Chorvatsku během sezóny je vždy obrovský zájem. Můžete si tak splnit svůj sen, můžete vlastnit nemovitost u moře a v jedné z nejkrásnějších zemí a navíc můžete během let i slušně na své investici vydělávat.

jadranské moře

Kde hledat?

Nemovitosti na prodej Chorvatsko https://www.najadranu.cz/prodej/ můžete hledat samozřejmě na internetu, kde jsou nabídky nejrozšířenější. Ceny se obvykle odvíjí od počtu metrů čtverečních, takže si můžete vybrat to, co opravdu chcete nebo na co máte finanční prostředky. A možností je celá řada, samozřejmě platí, stejně jako například u dovolené, že čím blíže moře, tím jsou ceny vyšší. Tyto nemovitosti jsou totiž nejvíce ceněné a také vyhledávané. Pokud pak budete chtít nemovitost pronajímat, budete mít i vyšší šance.

Užijte si sluníčko, moře a zdravý středomořský vzduch kdykoliv.