My ženy to nemáme v životě vůbec jednoduché, protože každý měsíc dostáváme menstruaci. Menstruace nás každý měsíc úplně ničí. Kolikrát jsme nervózní a skoro až v depresi. Prostě se na menstruaci nikdy neřešíme. Když jdeme někam na zábavu, do restaurace, do baru, do kina, do divadla, tak vždycky nás naše menstruace obtěžuje a nejsme tak nadšené. Muži tuhle obavu nemají a vůbec nás nechápou jaké to je mít menstruaci každý měsíc, protože muži jí od přírody nemají. Žena v době menstruace trpí různou nevolností, nespavostí, protože nám to dokáže pěkně znepříjemnit týdenní krvácení.

Kalhotky

Některé ženě vyhovují vložky, některé tampony. Ať si vezmeme cokoliv není pomalu příjemné, ani pohodlné, ani jedno z toho. Proto na svět přišla skvělá novinka pro ženy. Víte jaká? Menstruační kalhotky myfemini.cz, které jsou velmi pohodlné a jsou určené pro slabou, střední, silnou menstruaci. Výhodou těchto skvělých menstruačních kalhotek je, že vypadají na první pohled velmi sexy, a vypadají jako klasické kalhotky. V nabídce jsou menstruační kalhotky různých tvarů a barevnosti. V nabídce jsou menstruační kalhotky klasické, s vysokým pásem a brazilky. Každá žena si najde svoje oblíbené kalhotky podle toho, který styl Vám bude nejvíc vyhovovat.

kalhotky

Cena kalhotek je vyšší, ale rozhodně se nebojte ceny, protože kalhotky Vám stejně sníží cenu, než když budete každý měsíc kupovat vložky nebo tampony. Menstruační kalhotky jsou pratelné, kvalitní a vypadají sexy na každé ženě. Proto neváhejte a objednejte si tyhle skvělé kalhotky. Uvidíte, že budete velice spokojená, protože s nimi můžete sportovat, běhat, skákat, chodit na diskotéky, protože jsou velmi pohodlné a budete se cítit tak, jako byste žádnou menstruaci neměla. Ten pocit pro ženu v těchto kalhotkách je výjimečný a budete bez stresu a v klidu.