Šetří váš čas – máte-li v bytě své osobní věci rozmístěné na sedmi různých místech, například v ložnici ve skříni, v úložném prostoru postelí, v předsíni v botníku, v komodě pod schodištěm, v obýváku a třeba i v garáži nebo ve sklepě, budete mít poněkud ztížený proces oblékání a balení věcí na dovolenou, na výlety, na oslavy, společenské večírky a podobné akce. Jen si představte, že si objednáte zájezd k moři „Last minute“ a musíte se do hodiny sbalit a odejít z domu a namísto poklidného vkládání věcí do kufru pobíháte z ložnice do předsíně a z předsíně do sklepa, hledáte šnorchl, ploutve, šortky, plavky, kšiltovku a boty do vody. Možná, že to ani za tu hodinu nestihnete.

ramínka ve skříni

Přestěhují se s vámi – pořídili jste si vestavbu na míru a po půl roce jste se rozhodli změnit působiště a přestěhovat se například z městského bytu na chalupu do rekreační oblasti? A chcete si vzít vestavěnou skříň s sebou? Proč ne, stačí oslovit stěhovací firmu, která skříň šetrně demontuje a přestěhuje ji spolu s vámi, případně ji rozměrově upraví dle potřeby, je-li to technicky možné.

skříně na míru

Barevná plocha působí na podvědomí skříně na míru v Praze Sten-skrine.cz si lidé volí nejen s patřičným vnitřním vybavením a uspořádáním, ale také požadují, aby je uspokojil vzhled posuvných dveří. Na těch velmi záleží i proto, že působí na naši duši – na podvědomou mysl, a je známo, že ji dovedou rozveselit zejména pastelové a světlé tóny barev. Nezapomínejte také na to, že skříně na míru mívají dveře poměrně velkých rozměrů, obvykle od stropu až k podlaze, a že jde o poměrně velkou plochu v obytném prostoru. Proto buďte ve volbě barevného řešení velmi uvážliví, a to jak co se týče barvy, co vás nejvíce oslovuje, tak i její sytosti. Pamatujte, že čím sytější a tmavší zabarvení dekoru posuvných dveří, tím více vám ukrojí světla z vaší místnosti, abyste se tu pak necítili příliš stísněně.