Myslíte si že existuje pouze dřevěná paleta nebo europaleta? Pokud jste si to mysleli, tak to byste tedy na omylu, protože existuje taky plastová paleta. Plastová paleta, jak všichni víme, je plast, který se velmi snadno zničí. Tedy záleží opravdu na tom, jak je ohebný. Pokud třeba máte na mysli plast, ze kterého jsou třeba panenky vyrobené, tak je logické, že je velmi tenký a snadno se zničí. Kolikrát jsem už stoupla na panenku, takže se úplně promáčkla a už byla vážně nepoužitelná. Takové měkké plasty, že když se jednou zničí, tak už tam zůstanu takové rýhy a takové ohyby, že to vypadá https://www.vps-palety.cz/ nevzhledně.

Zelené plastové palety.

A samozřejmě, že s panenkou se dá hrát, ale už nevypadá tak hezky, jako kdyby vypadala, kdyby byla nová. Tak jsem si řekla, že plastová paleta asi nebude tak dokonalá, jako třeba například dřevěná anebo europaleta. Podle mého názoru na plastovou paletu se nesmí dávat opravdu těžké, jako třeba na dřevěnou paletu, kam se dává třeba beton anebo cement a další těžké věci. A o tomhle vím, protože jsem dělala loni přístavbu na domu, takže mám doma ještě sedm palet.

Plast je všude.

A plánuji z toho udělat nábytek či něco dalšího. Myslím si, že plastová paleta by byla taky super na to, kdybych taky udělala z toho nábytek na zahradu, ne jenom do domu, jak jsem původně chtěla. A byl by to takový krásný plastový nábytek. Myslím si, že to bude kvalitní, protože plastový nábytek by se potom dal opravdu krásně čistit, protože plastová paleta je hladká, nic se do toho nevsákne jako například do dřeva a dalších savých materiálu. Takže bych plastovou paletu tedy pouze otřela hadříkem a bylo by to všechno čisté. Líbí se mi, jak by bylo všechno dokonalé a jak bych ušetřila velké peníze. Protože když se dívám na dnešní ceny zahradního nábytku, tak se mi chce z toho až brečet. To jsou tak nehorázně vysoké ceny, že bych to nikdy nekoupila. A vám by se líbil zahradní nábytek z plastových palet https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/plastove-palety/? nebo jste raději na lepší věci, které koupíte v obchodě?