Velikou reklamu musíte dát někam na pevnou věc. Na plochu domu, na billboard nebo třeba na střechu. Uvidí ji hodně lidí, to je pravda, ale jen ti, kteří mají cestu kolem. Což už zase tak velká výhoda není.

Malá reklama se rozhodně dostane více do světa. Jde mezi lidi, a to lidi různé. Může se ocitnou v Jižní Americe stejně jako na opačném konci světa. A to vše proto, že je malá a přenosná. Tak se tyto malé reklamy objevují na taškách, zapalovačích, nebo kšiltovkách. Avšak jeden předmět jsem úmyslně vynechal. Uhodnete jaký? Je to běžná věc denní potřeby. Máme to v ruce od malička. Je skutečně málo dní kdy to v ruce nemáme. Je to i na dovolené, při oddechu, v lese stejně jako na návštěvě. Ještě stále nevíte?

propisky

Samozřejmě, že je jiná doba. Dříve jste to nedali z rukou. Pokud vám někdo řekl, dej mi své telefonní číslo, tak už držel v ruce tužku a psal si ho do bloku nebo někam na papír. Jéééé, už jsem to prozradil. Nu, nedá se nic dělat. Ano je to tužka, pero, propisovačka, nebo dříve husí brko.

V dnešní době mobilů si poznámky spíše diktujeme a pak je automat přepisuje, ale přesto se bez čehokoli na psaní neobejdeme.

hroty propisek

Taková reklamní plastová propiska je výborná věc. Není drahá a když ji ztratíme, lehce ji oželíme. Ale pozor, je zde i druhá stránka. Takovou věcičku s naší reklamou můžeme lehce darovat, nebo jich tucet zanechat na frekventovaném místě. Když jich několik věnujeme třeba poště, která je dá do haly, jistě neuděláme chybu. A hle, máme reklamu takřka zadarmo. Investovali jsme jen do těchto laciných propisek a do potisku na nich. Distribuci si lehce děláme sami. Máme přehled, kde se koná jaká akce a šup tam s nimi. Lidé si propisky berou a hned vědí o firmě, která se na nich propaguje.

Malá reklama se někdy dostane rozhodně mezi více lidí nežli http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/lidove-pisne/lepsi-je-vinecko-nezli-voda-57502 ta velká. Proto neváhejte a nechte si ji také udělat přes link výše v tomto krátkém článečku.