Máte doma nějaké schody? A pokud máte schody, máte tam taky nějaké zábradlí? Myslím si, že všechny schody vypadají https://kultura.zpravy.idnes.cz/colours-of-ostrava-joss-stone-beth-ditto-oumou-sangare-pgw-/hudba.aspx%3Fc%3DA180110_123107_hudba_vha lépe, pokud mají nějaké dekorativní zábradlí. Mě se hodně líbí takový barokní styl. Líbí se mi barokní styl obecně. Proto já mám doma schody, kde mám takové velice mohutné kovové zábradlí, které vypadá velice dekorativně. A musím říct, že se líbí opravdu každému. Každý, kdo k nám jde poprvé, tak se kochá opravdu pěkným kovovým zábradlím ve stylu baroka. Každému se to líbí a musím říct, že bych to opravdu nikdy neměnila. Vážně jsem ráda, že takové styly existují. Nicméně jsem si řekla, že pokud budu mít schody, tak bych taky na ně chtěla nějaké protiskluzové podložky. Kolikrát se mi totiž stalo, že jsem třeba šla v papučích nahoru po schodech a smekla se mi noha. Máme totiž opravdu hodně naleštěné schody, což taky není moc prima.

Pozor, schody někdy kloužou.

A tak jsem se s přítelem rozhodla, že si koupíme takové ty nalepovací malé koberečky, které se dávají jednosměrně na schody. Byla jsem ráda, když s tím přítel souhlasil, protože on je takový, že je vážně velký puntičkář a nic moc se mu moc líbí. Tak jsem si řekla, že koupím takové bílé, které se mu budou jistě líbit. A jsem ráda, že jsem se příteli trefila do vkusu.

Schody mají různé styly.

Byla jsem ráda, když nové koberečky na schodech pěkně pasovaly a taky ladily s bílou stěnou. Navíc taky je to skvělé, že schody od té doby vůbec nekloužou, takže i když běhám po schodech, tak nemusím se bát, že bych nějak spadla nebo se nějak jinak zranila. Myslím si, že to taky pěkně vypadá. Navíc, kdo má taky nějaké koberečky na schodech? Moc takových lidí neznám, ale to jr právě na tom to nejlepší. Alespoň mám něco jiného, než okolí, a to se mi na tom opravdu moc líbí. Jsem ráda, že se mohu pyšnit něčím, kdo nemá jen tak někdo. A v jakém stylu máte doma schody vy?