Pokud jste společenský typ, tak pravděpodobně máte raději léto než zimu. Proč? No protože v létě je mnohem více příležitostí, jak se se svými kamarády potkávat. Můžete zajít na zahrádku u restaurace na pivo, nebo se jen tak sejdete u řeky při plavání. Můžete zajít na výšlap na hory nebo pozvat kamarády na zahradní grilovačku. Můžete se projíždět společně na kole nebo pořádat hromady dalších sportovních venkovních aktivit. Ale v zimě? Ve čtyři hodiny odpoledne už je tma a hlavně je chladno, takže nějaké posezení venku nepřipadá v úvahu. Ale i v zimě jsou tady možnosti společenských setkání. Jaké? No přece společenské plesy!

ples

Každá vesnice, každé město pořádá během zimního období řadu plesů. K těm klasickým patří Obecní ples, Hasičský ples, Papučový, někdy Pyžamový ples, každá střední či vysoká škola pořádá svůj ples a k těm nejslavnějším patří Ples v opeře. Poslední ples sezóny je tzv. https://www.cirkev.cz/cs/aktuality/171026katolicky-tydenik-sezona-tzv-troubenych-msi-svatych Masopust, po kterém následuje doba půstu až do Velikonoc.

tanec

Pokud jste žena a patříte k milovníkům plesů, určitě řešíte známý problém, co si vezmu na sebe. Pokud během zimy půjdete na více plesů, asi nechcete jít pokaždé ve stejném modelu. A pokud ještě sledujete trendy barevné plesové šaty této sezóny Svatebni-saty-spolecenske-plesove budete mít opravdu velký problém, co na sebe. Máte tu ale jedno řešení, které vaše problémy s častou obnovou šatů vyřeší. Jsou to půjčovny šatů.

Pokud během zimy vyrazíte na několik plesů, kde se potkáte se stejnými známými, chce to mít několikeré šaty, abyste nebyla pokaždé ve stejných. Ale pokud si pořídíte šaty, které vám budou padnout a bude vám to v nich slušet a zároveň se v nich budete cítit dobře, není účelem plesu se dobře pobavit a ne jít tam jako na módní přehlídku? Někdo se na zimu zavře do svého bytu a vyleze z něj až na jaře a někdo se těší na sezónu plesů. Ať už patříte k těm či oněm, užijte si zimu dle svých představ.