Je opravdu mnoho způsobů, jak zůstat v bezpečí. A bezpečnost informací je opravdu pro nás všechny zásadní. A vážně si nedokážu představit, kdyby se stal třeba například nějaký problém, že by unikly třeba nějaké moje důležité informace, na které bych byla velice citlivá. A jsem navíc opravdu hodně citlivý člověk, takže nějaké změny ve svém životě opravdu těžce nesou, když se mi nelíbí a jsem s nimi nespokojená. Naštěstí tady jsou ale různé způsoby a také firmy, jak se zaručit, že všechno bude v bezpečí.

Ochrana je důležitá.

Jsem za tohle ráda a těchto služeb taky moc ráda využívám. Taky například mám pojištěný svůj bankovní účet, kdyby se třeba něco stalo, tak ať sem chráněná nějakým zákonem. Bezpečnost informací ISO 27001 Gradegroup.cz je opravdu důležitá pro všechny. Vy si možná říkáte, že žádnou bezpečnost nepotřebujete, že se cítíte v bezpečí a že ani nevíte, kdo by vám třeba vytrhl váš účet nebo tak podobně. Já vím, tohle chápu, protože tohle samé si říkám taky. Opravdu bych nepochopila, kdo mě by si dovolil vzít peníze z účtu.

Udržujte soukromí v bezpečí.

Bezpečnost informací je pomocí taky tří aspektů. Je to důvěrnost informací je a je to zajištění oprávněnosti přístupu. A taky je to například dostupnost informací a nebo integrita Informaci. Tohle se mi hodně líbí, taky si musíte dát pozor na vaší datovou schránku a datovou bezpečnost, která musí být opravdu hodně důležitá. A ISO 27001 je vhodné jako příprava na bezpečnostní audit. Takže tohle se mi líbí, protože takhle alespoň budete mít všechny vaše osobní informace v bezpečí. Když se podíváte na webovou stránku gradegroup.cz, tam se dozvíte různé služby a tak novinky nebo reference a například taky kontakt, jak se s firmou a se službami spojit, aby jste si mohli domluvit schůzku. A myslím si, že iso 27001 bude pro vás ideální a taky zajímavé v tom, že má mnoho možností a tipů.