Na sedacím vaku můžete i ležet

Malé sedací vaky typu hrušky jsou určené pouze pro posezení a nahrazují spíše židli, než velké křeslo. Na takovém pytli jen stěží změníte polohu, abyste si užili patřičného pohodlí, ovšem existují i vaky velkých rozměrů, dokonce i pro dvě osoby, které se dají rozložit na podlahu do obdélníkového tvaru. Pokud mají rozměr např. 190 x 140 cm, snadno se na nich vyspí i vaše návštěva a kdokoli jiný. A díky polystyrenovým kuličkám uvnitř bude lůžko dokonale tepelně izolované.

modrý sedací vak

Pohodlí při svačině

Také se vám někdy stává, že namísto v kuchyni u jídelního stolu konzumujete potraviny někde jinde, např. v pracovně u psacího stolu nebo dokonce v posteli? Snídaně na odestlaném teplém pelíšku je jistě příjemná, a někomu zachutná opékaný toast třeba na koberci, ale má to jednu zásadní nevýhodu – musíte dávat velký pozor, aby se vám nerozlil džus nebo nepřevrhl talířek s kečupem.

fialový sedací vak

Jestliže však máte k dispozici sedací vak Duo s impregnovanou vnitřní stranou potahu, nemusíte se převržení talířků se snídaní obávat. V takovém případě pouze vytřete skvrnu do sucha a vyčistíte ji běžnými čisticími prostředky nebo octovou vodou se sodou.

Tyto typy sedacích vaků oceníte i tam, kde se pohybují domácí zvířata a malé děti, s nimiž je někdy udržení čistoty v domácnosti docela problém.

Sedací vak u bazénu

Vnitřní impregnace na sedacích vacích a sedacích pytlích Beanbag Goodjump umožňuje brát je i na zahradu a užívat je za každého počasí. Takovému vaku nevadí, pokud za deštivého počasí namokne, anebo jej potřísní stříkající bazénová voda. A bude-li zapotřebí vak opláchnout vodou např. od prachu, klidně na to můžete vzít zahradní hadici. Tímto způsobem lze také vaky snadno čistit od různých nečistot, jednoduše je vytáhnete na zahradní trávník (jsou velmi lehké) a tam je důkladně umyjete.