Máte už malou nemovitost nebo pozemek určený ke stavbě, ale kvůli stále stoupajícím nákladům a celkovým výdajům na život si nemůžete dovolit jiné bydlení? Už je vaší rodině v malém bytě těsno? Řešení takové situace bylo v minulých letech celkem snadné, zašli jste do banky, zažádali o hypotéku a pravděpodobně ji dostali. Koupě nového bytu nebo stavba domu už pak byla jen otázkou času.

Dnes už t bohužel tak snadné není. Rodiny s průměrným příjmem, které dříve na bankovní produkty snadno dosáhly a bez problémů zvládaly splácet, už dnes mohou mít problémy. Vzhledem k prudkému nárustu cen všeho, navýšení záloh za energie na hranici únosnosti a stálému růstu http://www.peak.cz/moc-mame-byt-optimisticti-pri-odhadu-globalniho-rustu-roce-2018/ cen nemovitostí, už dnes taková průměrná rodina, která nemá příliš našetřeno, n hypotéku najednou nedosáhne.

dělník před domem

Tedy pravděpodobně. Ve chvíli, kdy si banka spočítá poměr příjmů a nákladů, přidá k tomu výši splátky a nestabilitu energetického trhu, tak spousta mladých rodin je najednou ze hry. Žádná banka nechce riskovat, že její klienti nebudou schopni splácet.

Jak z toho bludného kruhu ven, pokud už ale skutečně potřebujete vlastní bydlení? Třeba kvůli očekávání potomka? Řešením pro vás může být nebankovní hypotéka v americkém stylu. Požadavky nebankovních společností nebývají tak striktní, se spolužadatelem není problém ani nižší příjem nebo současné vysoké náklady. V případě, že vy sami můžete ručit aspoň malou nemovitostí nebo pozemkem, jsou vaše šance pro její získání mnohem vyšší.

Bohužel vám nemůžeme nabídnout 100% hypotéku, jako tomu bylo v minulých letech, ale i tak můžete získat tu nejvýhodnější nabídku na financování 90% částky, kterou potřebujete. Aktuálně vám můžeme vyjednat úrok až 4 %, což je v současné situaci na trhu neodolatelná nabídka.

řadové domy

Každý případ posuzujeme individuálně a snažíme se pro vás vtvořit vytvořit maximálně výhodnou nabídku na míru. Proto nás prosím neváhejte kontaktovat, ideálně prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách, kde vyplníte všechny potřebné údaje. Náš pracovník vás potom kontaktuje s nabídkou na mírou a společně už jen doladíte detaily.